Agrostudio Group

Ми є динамічним виробником і експортером зернових, олійних культур, а також борошна. Група компаній “Агростудіо” була створена командою професіоналів в рослинництві та агробізнесі в 2010 році.

На сьогоднішній день ми зарекомендували себе як надійного партнера серед українських постачальників і зарубіжних покупців.

Основні принципи нашої компанії – це індивідуальний підхід до кожного клієнта і встановлення довготривалих, довірчих відносин. До складу групи компаній “Агростудіо” входять: сільськогосподарське підприємство, елеваторний комплекс, млин і торгова компанія. Елеваторний комплекс і млин знаходяться на півночі України.

Ми завжди прагнемо підвищити якість виробленої продукції, враховуючи потреби покупця, дбайливо і раціонально використовуючи місцеві ресурси. Продовжуємо розширювати масштаби виробництва і переробки агропродукції. Як швидко зростаюча компанія, ми завжди знаходимося в пошуку нових партнерів і відкриті до нових пропозицій.

Зв'язатися з нами

Рослинництво

Землі розташовані на півночі України, кліматично сприятливих і екологічно чистих зонах. Основні вирощувані культури: кукурудза, соняшник, пшениця, просо, люпин. Загальна площа родючої землі, яку обробляє група, становить близько 7 тис. Га.

demo
demo

Зберігання зернових і олійних культур

У 2013 році на півночі України був побудований елеваторний комплекс. Поточна потужність комплексу по сушці складає 700 тонн на добу, а потужність по зберіганню – 35 тис. Тонн, в добу може відвантажуватися 14 ж / д вагонів і 1000 тонн автотранспортом.

Виробництво борошна

Млин виробляє 1 000 тон пшеничного і житнього борошна на місяць, яка реалізується на внутрішньому ринку України і на експорт.

demo
demo

Торгівля

До групи компанії “Агростудіо” входять: торгова компанія в Україні та торгова компанія в Польщі, які експортують такі продукти: зернові та олійні культури, борошно (пшеничне і житнє), дерево (брус, дошка, шелевка, палетна заготовка). Працюємо з країнами Європи, Азії, Близького Сходу, Африки та СНД.

Зв'яжіться з нами

Залиште прямо тут свою заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами в найкоротший час